Kontakt

Kontakt

Pokaż Surex na większej mapie
  • SUREX - Firma Rodzinna
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Legionów 67 B

Międzynarodowy Festiwal Fajerwerków Da Nang

 

Festiwal Pokazów Pirotechnicznych w DaNang odpalany z brzegu rzeki Han zgromadził w roku 2014 prawie 32000 osób. Pokazy pirotechniczne kazda ekipa rozkłada na długości 300m, a więc kunszt i sztukę doboru fajerwerków w pokazie pirotechnicznym można rozbudować na wiele sposobów.

Tematem przewodnim festiwalu jest „Symfonia Kolorów” i organizowany jest przez komitet przy Wydziale Kultury i Sztuki z miasta DaNang, natomiast organizatorem technicznym jest firma Global z Malezji.

Jako jeden z nielicznych biletowanych imprez na swiecie DaNang organizuje ten festiwal już od 2008r gromadząc i promując pokazy pirotechniczne w tej części świata. Wielonarodowe zapraszane ekipy podnoszą prestiż festiwalu. Zainteresowanie nim należy już do bardzo dużych przedsięwzięć w pokazach pirotechnicznych, a akredytację otrzymały nie tylko regionalne stacje TV, ale również Star World, National Geografic i BBC.

Festiwalowi pokazów pirotechnicznych towarzyszą ponadto pokazy mody, imprezy sportowe, plażowe i estradowe przez cały dzień. Zasługujące na uwagę to wielka parada łodzi ozdobionych kwiatami na rzece Han, oraz światło i laser przed właściwymi pokazami pirotechniki.

 

Oficjalna strona festiwalu: www.danangfireworks.com

Zapraszamy