Kontakt

Kontakt

Pokaż Surex na większej mapie
  • SUREX - Firma Rodzinna
  • 43-300 Bielsko-Biała
  • ul. Legionów 67 B

O nas

 

Prowadzimy działalność w oparciu o otrzymaną koncesję MSWiA w Warszawie od 1989r., natomiast od roku 1993 działamy jako firma rodzinna. Początkowo, jako importer zarówno broni, amunicji i fajerwerków zajmowaliśmy się ich dystrybucją, aż w końcu skupiliśmy się jedynie na własnym imporcie pirotechniki ogólnie dostępnej oraz profesjonalnej. Od roku 1995 poszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługi widowisk pirotechnicznych, również w połączeniu z laserem. Obejmuje ona projektowanie, organizowanie i wykonanie niekonwencjonalnych rozwiązań widowisk pirotechnicznych. Zajmujemy się oprawą pirotechniczną zarówno na estradzie, scenie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz ciągłej chęci rozwoju naszej firmy, postanowiliśmy powalczyć o dokument, który potwierdzi, iż jesteśmy firmą godną zaufania z wysokimi kwalifikacjami. W związku z tym od 2009 roku jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami certyfikatu ISO 9001:2009.

Tym, co nas wyróżnia na rynku to dobór nie tylko ogólnie dostępnych artykułów pirotechnicznych, ale w związku z własnym ich importem z Chin, Włoch, Niemiec i Hiszpani posiadanie zróżnicowanego, indywidualnego asortymentu. Każdy stosowany produkt posiada atest EN dopuszczający do obrotu w UE, oraz certyfikat ADR - Międzynarodowy Przewóz Drogowy Towarów Niebezpiecznych dopuszczający do ich przewozu.

Stosowany przez nas włoski radiowy system "MILLENIUM IV" elektronicznego sterowania odpalaniem ładunków oraz odpowiednie dobranie efektów pirotechnicznych, zgranych z muzyką, pozwala na wykonanie pokazu, który nie jest ograniczony jedynie do "suchego" odpalania, czy wręcz prezentacji ładunków, ale będzie on miał charakter spektaklu artystycznego. W tym względzie doceniono nas zapraszając na festiwale pirotechniczne we Włoszech, Francji, Chorwacji, Czechach, Hiszpanii, Portugalii i Niemczech.

 

W 2008 roku powstał nasz pierwszy projekt pod nazwą PYROMAGIC. Przy współpracy z władzami miasta Szczecina, stworzyliśmy międzynarodowy festiwal fajerwerków, który potrafił w drugim tygodniu sierpnia zgromadzić prawie 150000 widzów. Idąc za ciosem w naszym rodzimym mieście Bielsku-Białej wspólnymi siłami z miastem stworzyliśmy Festiwal Grilla i Fajerwerków pod nazwą "Władcy Ognia. Pierwsza edycja podczas ostatniego weekendu majowego zgromadziła na lotnisku aż 50000 widzów. Powyższe wyniki mogą świadczyć o tym, że festiwalowe zmagania konkursowe, to coś co interesuje i gromadzi tłumy. Mamy nadzieję, że dotychczasowe edycje dostarczyły dużo wrażeń oraz wiele emocji. Postaramy się, aby w następnych tego nie zabrakło. Serdecznie zapraszamy.