Festiwal fajerwerkow Festiwal fajerwerkĂłw Danang

pokazy pirotechniczne korea 2014 international fireworks festival

fajerwerki  sklep

Get Flash to see this player.

Fajerwerki

Fajerwerki zimne ognie

Prowadzimy działalność w oparciu o otrzymaną koncesję MSWiA w Warszawie od 1989r., natomiast od roku 1993 działamy jako firma rodzinna. Początkowo, jako importer zarówno broni, amunicji i fajerwerków zajmowaliśmy się ich dystrybucją, aż w końcu skupiliśmy się jedynie na własnym imporcie pirotechniki ogólnie dostępnej oraz profesjonalnej. Od roku 1995 poszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługi widowisk pirotechnicznych, również w połączeniu z laserem. Obejmuje ona projektowanie, organizowanie i wykonanie niekonwencjonalnych rozwiązań widowisk pirotechnicznych. Zajmujemy się oprawą pirotechniczną zarówno na estradzie, scenie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz ciągłej chęci rozwoju naszej firmy, postanowiliśmy powalczyć o dokument, który potwierdzi, iż jesteśmy firmą godną zaufania z wysokimi kwalifikacjami. W związku z tym od 2009 roku jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami certyfikatu ISO 9001:2001.

Tym, co nas wyróżnia na rynku to dobór nie tylko ogólnie dostępnych artykułów pirotechnicznych, ale w związku z własnym ich importem z Chin, Włoch, Niemiec i Hiszpani posiadanie zróżnicowanego, indywidualnego asortymentu. Każdy stosowany produkt posiada atest EN dopuszczający do obrotu w UE, oraz certyfikat ADR - Międzynarodowy Przewóz Drogowy Towarów Niebezpiecznych dopuszczający do ich przewozu.

Stosowany przez nas włoski radiowy system "MILLENIUM IV" elektronicznego sterowania odpalaniem ładunków oraz odpowiednie dobranie efektów pirotechnicznych, zgranych z muzyką, pozwala na wykonanie pokazu, który nie jest ograniczony jedynie do "suchego" odpalania, czy wręcz prezentacji ładunków, ale będzie on miał charakter spektaklu artystycznego. W tym względzie doceniono nas zapraszając na festiwale pirotechniczne we Włoszech, Francji, Chorwacji, Czechach, Hiszpanii, Portugalii i Niemczech.

Surex - Pirotechnika, zimne ognie W 2008 roku powstał nasz pierwszy projekt pod nazwą PYROMAGIC. Przy współpracy z władzami miasta Szczecina, stworzyliśmy międzynarodowy festiwal fajerwerków, który potrafił w drugim tygodniu sierpnia zgromadzić prawie 60000 widzów. Idąc za ciosem w naszym rodzimym mieście Bielsku-Białej wspólnymi siłami z miastem stworzyliśmy Festiwal Grilla i Fajerwerków pod nazwą "Władcy Ognia. Pierwsza edycja podczas ostatniego weekendu majowego zgromadziła na lotnisku aż 50000 widzów. Powyższe wyniki mogą świadczyć o tym, że festiwalowe zmagania konkursowe, to coś co interesuje i gromadzi tłumy. Mamy nadzieję, że dotychczasowe edycje dostarczyły dużo wrażeń oraz wiele emocji. Postaramy się, aby w następnych tego nie zabrakło. Serdecznie zapraszamy.

 
 

Pokazy pirotechniczne

Ignis Brunesis
Brno
Pokazy sztucznych ogni Czechy 2013
Czechy 12.06.2013

Zobacz szczegółowe informacje
Neufeld/Leitha
2013
Fajerwerki - Austria 2013
Austria
25 Maj 2013

Zobacz szczegółowe informacje
PYROMAGIC
9-10.08.2013
Pokazy sztucznych ogni
Zapraszamy na 6
edycję festiwalu

Zobacz szczegółowe informacje
 
 

Zimne ognie

 
2009 Surex - Firma Rodzinna - Wszelkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Fajerwerki, Pokazy pirotechniczne, Zimne ognie, Pirotechnika, Widowiska pirotechniczne . Wykonanie i pozycjonowanie: Exponet.pl