Festiwal fajerwerkow Festiwal fajerwerkĂłw Danang

pokazy pirotechniczne korea 2014 international fireworks festival

fajerwerki  sklep

Pokazy pirotechnicze

Widowiska pirotechniczne

Znicz | Zamówienie prezentacji | Referencje | Realizacje | Wykonane widowiska

  • pokazy piotechniczne Wykonanie napisów o dowolnej wielkości oraz efekty specjalne przy zbiornikach wodnych jako gejzery oraz wulkany nad taflą wody.
    Zobacz Film - Napis pirotechniczny »
  • Naziemna aranżacja pokazu - wystrzały z baterii wielostrzałowych
  • Materiały do samo odpalenia przy organizowaniu własnych imprez np.: baterie, wyrzutnie wielobarwnych kul i komet, deszczu gwiazd, chryzantem od 150 do nawet 1000 strzałów w ciągu 1 min.
  • Aranżacja efektów specjalnych w postaci płonącej fali wodnej - wodospadu dowolnej długości oraz trzybarwne zmieniające kolory efekty wirów, kręcących się słońc , parasoli rzymskich ogni i wulkanów
  • pokazy piotechniczne Pochodnie 70 cm płonące do 1 godz., zimne ognie do 90 cm palące się a' 5 min dymy, gejzery i wulkany. uatrakcyjnią dodatkowo każdą z imprez. Własny 5m gazowy znicz otworzy płomieniem niejedne igrzyska.
  • Własny import - wyłączny kontakt z włoskim i chińskim producentem o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji pirotechniki widowiskowej, pozwolił nam dysponować obecnie ładunkami do moździerzy 400mm, których waga, dochodząca do 42kg mieszaniny pirotechnicznej, umożliwia uzyskanie niespotykanego finałowego efektu pokazu, przykrywającego połać nieba średnicą do 600m co zapiera dech w piersiach widzów.
  • Uwzględniając ilość i rodzaj stosowanych materiałów pirotechnicznych (kuliste, kometowe, spadochronowe, wodne, cylindryczne, wielostopniowe) oraz ich dynamikę i nasycenie efektów wartość pokazu satysfakcjonująca widza powinna się zamknąć w przedziale od 1200zł za 1min., a czas jego trwania powinien zamknąć się w przedziale 6-10min. Każde większe widowisko o narastających i wielopunktowych wariantach rapsodii na niebie, a także synchronizacji emitowania ładunków z kilku miejsc wystrzeliwania wymaga odrębnych ustaleń kosztorysowych.
Zaznaczamy jednocześnie, iż każdy z pokazów pirotechnicznych traktowany jest jako jedyny w swoim rodzaju, a to z racji terenu w którym jest wykonywany, rodzaju i charakteru imprezy, jak i w głównej mierze wzajemnych uzgodnień z zamawiającym.
 

Pokazy pirotechniczne

Ignis Brunesis
Brno
Pokazy sztucznych ogni Czechy 2013
Czechy 12.06.2013

Zobacz szczegółowe informacje
Neufeld/Leitha
2013
Fajerwerki - Austria 2013
Austria
25 Maj 2013

Zobacz szczegółowe informacje
PYROMAGIC
9-10.08.2013
Pokazy sztucznych ogni
Zapraszamy na 6
edycję festiwalu

Zobacz szczegółowe informacje
 
 

Zimne ognie

 
2009 Surex - Firma Rodzinna - Wszelkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Fajerwerki, Pokazy pirotechniczne, Zimne ognie, Pirotechnika, Widowiska pirotechniczne . Wykonanie i pozycjonowanie: Exponet.pl